3 niedziela Wielkanocy

14 kwietnia 2024 roku

1.

Dziś po Mszy świętej o 12.00 katecheza dla rodziców przygotowujących swoje dzieci do pierwszej Komunii świętej.

2.

Również dzisiaj o godz. 15.00 wielkanocne spotkanie członków Żywego Różańca z parafii. Podczas spotkania, w ramach przeżywanego dziś XVI Dnia Biblijnego, katecheza pt. Trwać w nauce Apostołów i we wspólnocie,w łamaniu chleba i w modlitwach (Dz 2, 42 – 47).

3.

We wtorek (tj. 16.04) o 18.00 Msza święta przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Po Mszy świętej ucałowanie relikwii. Zapraszamy.

4.

W środę w GOK w Sobolewie o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie poświęcone programom modernizacyjnym Mój prąd oraz Czyste powietrze; w ramach spotkania mowa będzie również o dotacjach na te programy. Organizatorzy zapraszają.

5.

W zakrystii można się jeszcze zapisać na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 1 czerwca.

6.

Klerycy naszego seminarium zapraszają na sztukę teatralną o bł. Kardynale Wyszyńskim pt. Prymas. Z parafii organizujemy wspólny wyjazd – w piątek 26.04 o godz. 17.30. Zapisy od dziś w zakrystii.

7.

W niedzielę za tydzień rozpoczniemy obrzędy błogosławieństwa pól. O godz. 15.00 poświecenie pól dla mieszkańców Godzisza – Msza święta w intencji mieszkańców w niedzielę o 17.00. Natomiast o godz. 16.00 poświęcenie pól dla mieszkańców Krępy – Msza święta w intencji mieszkańców w niedzielę o godz. 8.00. Na procesję należy zabrać z kościoła krzyż. Za dwa tygodnie poświecenie pól dla mieszkańców ul. Wrzosowej, Sosnowej i Kownackiej oraz dla mieszkańców Kobusów.

8.

Przyszła niedziela – Dobrego Pasterza – rozpocznie tydzień modlitw o powołania. Ofiary składane na tacę przekażemy na potrzeby diecezjalnego seminarium.

9.

W niedzielę za tydzień, podczas Mszy świętej o godz. 10.00, będziemy się modlić w intencji ks. Wojciech, z racji jego imienin. Zapraszamy.

10.

Na stolikach za ławkami znajdziemy nowy numer Echa katolickiego, w którym m.in. od czego rozpocząć przygodę ze Słowem Bożym oraz kto popiera aborcje wyklucza siebie z Kościoła.

11.

Wychodząc z kościoła, z koszyczków ustawionych na stolikach, można wylosować Słowo na najbliższy tydzień.

08-460 Sobolew

Nr konta