3 niedziela zwykła

23 stycznia  2022 roku

1.

Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę oraz przekazane podczas wizyty duszpasterskiej.

2.

Wczoraj zakończyliśmy w parafii wizytę duszpasterską. W tym tygodniu mogą jeszcze zgłaszać chęć zaproszenia duszpasterza te rodziny, które z przyczyn losowych nie przeżyły wizyty kolędowej w wyznaczonym terminie. Można to uczynić w zakrystii lub dzwoniąc na parafialny telefon w godzinach pracy kancelarii. Podsumowanie wizyty planowane jest w przyszłą niedzielę.

3.

Spotkania Kręgu Biblijnego na czas ferii zostaną zawieszone.

4.

Przyszła niedziela, ostatnia miesiąca, będzie niedzielą tzw. tacy gospodarczej, w okresie zimowym przeznaczonej na ogrzewanie kościoła. Informujemy, że ostatni rachunek za ogrzewanie wyniósł prawie 14 tys. złotych.

5.

W przyszłą niedzielę będą do odebrania grafiki czytających Słowo Boże i modlitwę wiernych w parafii.

6.

W najbliższą sobotę, jak każdego 29-go dnia miesiąca, msza święta o uzdrowienie przez przyczynę św. Archanioła Rafała. po mszy świętej nabożeństwo do św. Rafała. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za chorych z naszej parafii.

7.

W niedzielę za dwa tygodnie (tj. 6 lutego) przed mszą o godz. 12.00 zostaną wręczone nagrody za wykonanie tegorocznych szopek. Dzieci, które w tym roku wykonały szopki i przyniosły je do kościoła już dziś serdecznie zapaszmy.

8.

Polecamy lekturę prasy. W nowym numerze Echa katolickiego m.in. gdyby ludzie znali wartość mszy świętej, przed kościołem ustawiałyby się kolejki oraz jak pozbyć się natrętnych telemarketerów.

9.

W dniach 28-30 stycznia br. w Łomży siostry Sercanki organizują skupienie dla dziewcząt. Szczegóły na stronie: www.sercanki.pl lub na Facebooku @sercankipl.

9.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Robert Prusak i Zbigniew Oliwa.

08-460 Sobolew
ul. Kościuszki 62