20 października 2024 roku

1.

Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na misje oraz datki na prace w parafii: z ul. Sosnowej – 200 zł.

2.

Dziś o godz. 15.30 spotkanie Kręgu Biblijnego. Przypominamy, iż są to obowiązkowe spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Następne spotkanie o tej samej porze za tydzień.

3.

We wtorek wypada wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapeszamy na Msze święte rano i wieczorem.

4.

W środę w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sobolewie odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa. Krew można będzie oddać w budynku szkoły (wchodzimy głównym wejściem) w godz. od 9.00 do 13.00.

5.

W niedzielę za tydzień po Mszy świętej o 12.00 odbędzie się katecheza dla rodziców przygotowujących swoje dzieci do pierwszej Komunii świętej. Dzieci w tym czasie, w sali przy kościele, będą miały swoje spotkanie. Prosimy o obowiązkową obecność.

6.

Przyszła niedziela będzie ostatnią niedzielą miesiąca. W parafii będzie to niedziela chrzcielna oraz niedziela modlitwy za dobrodziejów parafii i niedziela tacy inwestycyjnej.

7.

Na stolikach za ławkami są już wyłożenie kartki wypominkowe. Zachęcamy do modlitwy za zmarłych. Niech ona sprawia, że powiększać się będzie grono naszych orędowników w niebie. Prosimy też, by z każdej rodziny znalazła się prośba o taką modlitwę. Tradycyjnie już, część kartki, na której znajduje się porządek modlitwy za zmarłych wg miejsca zamieszkania, odrywamy i zostawiamy w domu. Kartki wypominkowe można pobrać też z naszej strony internetowej i wysłać pocztą elektroniczną na adres kancelarii. Ofiarę z racji wypominek można także wpłacić na konto parafialne. Modlitwa za zmarłych to jeden z uczynków miłosiernych, ale też wyraz naszej wdzięczności za dobro otrzymane od tych, którzy poprzedzili nas w drodze do wieczności.

8.

W minionym tygodniu odeszła do wieczności z naszej parafialnej rodziny sp. Dorota Ambroziak.

9.

Do końca października trwają zapisy na parafialną pielgrzymkę autokarową do Włoch w październiku 2025 roku, z racji Roku Jubileuszowego. Koszt 5.600 zł + 180 euro. (12 dni). Przy zapisach wymagana jest zaliczka  wysokości 1.000 zł. Zapraszamy.

08-460 Sobolew

Nr konta